ul. Morska 469 Gdynia - Cisowa, 81-002 Gdynia +48 694460549 kontakt@kcsw.org

Pierwszy rozdział książki stanowi telegraficzny skrót historii stworzenia człowieka, jego upadku, przyjścia Mesjasza i wykupienia człowieka od władzy diabła i śmierci oraz przekazania mu władzy nad szatanem i jego dziełami.

Dariusz Mach

Władza wierzącego i moc Wszechmocnego

Pierwszy rozdział książki stanowi telegraficzny skrót historii stworzenia człowieka, jego upadku, przyjścia Mesjasza i wykupienia człowieka od władzy diabła i śmierci oraz przekazania mu władzy nad szatanem i jego dziełami.

Opis produktu

Władza wierzącego & moc Wszechmocnego

Władza wierzącego & moc Wszechmocnego to ważna książka, szczególnie potrzebną w czasach, w jakich przystało nam żyć przed Jego powrotem. Poselstwo władzy wierzącego, jak żadne inne, wciąż spotyka się z ostrą opozycją ze strony diabła i sił ciemności. Chrześcijanie – szczególnie ci wychowani w tradycyjnych kościołach – potrafią zrazić się nim, a nawet zgorszyć, zazwyczaj z powodu braku poznania w kwestii ich władzy nad diabłem oraz wyuczonej postawy bierności i bezsilności wobec otaczającego ich zła. A przecież na to objawił się Syn Boży, aby zniszczyć dzieła diabła (1 Jn 3:8). Bez względu na to jak bardzo będzie „krzyczał” twój umysł podczas tej lektury, nie przestawaj jej czytać. Dobrnij do końca. Nie złość się i nie obrażaj. Jeśli już używasz władzy, jaką posiadasz w Jezusie, z powodzeniem na co dzień, ufam, że tym bardziej będziesz zbudowany, zainspirowany i zachęcony, by jeszcze bardziej niszczyć dzieła diabła na każdym kroku. Nie tylko w swoim życiu, ale i w życiu potrzebujących uwolnienia od jego wpływu.

„Władza wierzącego & moc Wszechmocnego” jest zbiorem poselstw wygłoszonych przez autora w Kościele Chrześcijańskim „Słowo Wiary” w Gdyni pod tym samym tytułem. Są one również dostępne do obejrzenia na YouTube oraz do pobrania na Facebooku w postaci plików MP3, a także, bezpłatnie, na stronie kcsw.org. Poselstwa wygłoszone były czymś więcej niż kazaniami. Pierwszy rozdział jest kluczowy pod tym względem, że stanowi telegraficzny skrót historii stworzenia człowieka, jego upadku, przyjścia Mesjasza i wykupienia człowieka od władzy diabła i śmierci oraz przekazania mu władzy nad szatanem i jego dziełami. W kolejnych rozdziałach dogłębniej rozwijam to, co już powierzchownie opisałem w pierwszym rozdziale.

 

 

 Spis treści

Rozdział 1
Gdy Bóg dał człowiekowi władzę nad ziemią 11
Rozdział 2
Gdy człowiek stracił swoją władzę 45
Rozdział 3
Gdy Jezus oddał władzę Kościołowi 59
Rozdział 4
Gdy diabeł ucieka od ciebie 99
Rozdział 5
Gdy modlitwa nie jest rzeczą właściwą 143

 

 

Język wydania: j. polski
Autor: Dariusz Mach
Rodzaj okładki: Miękka
Format: 135×205 mm
Ilość stron: 194
Data wydania: 22-04-2023
ISBN: 978-83-7978-213-0

 

 

Powyższa pozycja jest do nabycia pod adresem: 

https://compassion.pl/produkt/wladza-wierzacego-i-moc-wszechmocnego/