ul. Morska 469 Gdynia - Cisowa, 81-002 Gdynia +48 694460549 kontakt@kcsw.org

Czy moje uzdrowienie i życie w zdrowiu, jest zarezerwowane tylko na wieczność w niebie?

Dariusz Mach

Przyjmij swoje uzdrowienie

Brak pieniędzy i choroba to problemy, z jakimi najczęściej borykają się współcześni ludzie, zarówno ci wierzący, jak i niewierzący.

Jeśli podczas nabożeństwa w którymkolwiek z kościołów zadasz pytanie: „Czy jest ktoś z was chory?” – ujrzysz las podniesionych rąk. Każdy człowiek pragnie być zdrowy, przynajmniej powinien. Każde dziecko wie, że choroba to coś złego. Bogu dzięki za lekarzy, szpitale i apteki. Bez nich wielu cierpiałoby z powodu choroby i bólu, a nawet odeszłoby przedwcześnie do Pana. Wiara w Boże uzdrowienie nigdy nie wyklucza pomocy medycznej. Medycyna jest stworzona do walki z chorobą, której nie toleruje. Wierzący powinni mieć taką samą postawę. Choroby i związane z nimi cierpienia były i są nieprzyjaciółmi Boga. Jeżeli należymy do Niego, powinniśmy stanąć po Jego stronie.

Bez względu na to, czy doznałeś w życiu cierpienia z powodu choroby, czy nie, powinieneś wiedzieć, co należy do ciebie jako Bożego dziecka. Chociaż nie jesteśmy z tego świata, żyjemy w nim. Świat wokół nas jest pełen bólu, cierpienia i chorób. Każdy z nas może mieć okazję stawić czoła chorobie.

Opis produktu

Autor w oparciu o Boże Słowo poszukuje odpowiedzi na podstawowe pytania na temat uzdrowienia przez Boga. Oto kwestie, które porusza książka:

  • Świat wokół nas jest pełen bólu, cierpienia i chorób. Każdy z nas prędzej czy później, będzie miał okazje stawić czoła chorobie.
  • Czy Bóg to przewidział?
  • Czy moje uzdrowienie i życie w zdrowiu, jest zarezerwowane tylko na wieczność w niebie?
  • Może Bóg uzdrawia tylko niektórych?
  • Może pozwala innym cierpieć, by przybliżyli się do Niego, czegoś się nauczyli lub zaakceptowali cierpienie, jako karę boska?
  • Przebaczenie i uzdrowienie
Język wydania: j. polski
Autor: Dariusz Mach
Rodzaj okładki: Miękka
Format: 135×205 mm
Ilość stron: 72
Data wydania: 28-02-2015
ISBN: 978-83-7978-031-0

Powyższa pozycja jest do nabycia pod adresem: 

http://compassion.pl/produkt/przyjmij-swoje-uzdrowienie/