ul. Morska 469 Gdynia - Cisowa, 81-002 Gdynia +48 694460549 kontakt@kcsw.org

Czy jest możliwe utracenie zbawienia?

Dariusz Mach

Gotowi na Jego powrót

Czy jest możliwe, aby nasze przyszłe życie z Nim w górze, jak i na nowej ziemi, było naznaczone jakością naszego przeszłego życia, jakie prowadziliśmy na ziemi w oczekiwaniu na Jego powrót?

Czy to, jak dziś żyjemy, pracujemy, miłujemy, będzie kiedyś w jakiś sposób przez Niego zauważone, docenione czy rozliczone? Co dla nas oznacza Jego powrót? Czy powinniśmy obawiać się go? Czy możemy przygotować się na Ten Dzień? Może czekają nas jakieś nagrody? Czy jest możliwe utracenie zbawienia? Niech Boże Słowo pomoże nam znaleźć odpowiedzi na podobne pytania. Książka Gotowi na Jego powrót jest próbą połączenia naszej teraźniejszości z oczekującą nas przyszłością.
Kiedykolwiek głosimy Ewangelię, Bóg mówi nam „…ogłaszajcie śmierć Pana, do czasu Jego przyjścia” (1 List do Koryntian 11:26b) [NP]. Ewangelia zawiera w sobie Dobrą Nowinę, objawia wszystko to, co uczynił Jezus dla ludzkości, poprzez swoją śmierć, pogrzeb i zmartwychwstanie. Nie jest jednak pełną Ewangelią, jeśli nie zawiera w sobie poselstwa dotyczącego Jego powtórnego przyjścia.

Opis produktu

Autor niniejszej książki porusza następujące problemy :

  • powtórne przyjście Jezusa na ziemię
  • Boży sąd
  • budowanie życia na fundamencie
  • próba ognia
  • nagrodzeni i rozliczeni
Język wydania: j. polski
Autor: Dariusz Mach
Rodzaj okładki: Miękka
Format: 135×205 mm
Ilość stron: 198
Data wydania: 2012
ISBN: 978-83-62748-49-5

Powyższa pozycja jest do nabycia pod adresem:

http://compassion.pl/produkt/gotowi-na-jego-powrot/