ul. Morska 469 Gdynia - Cisowa, 81-002 Gdynia +48 694460549 kontakt@kcsw.org

DNI CHWAŁY 29 KWIETNIA – 3 MAJA 2023

DNI CHWAŁY 29 KWIETNIA – 3 MAJA 2023

Zapraszamy na tegoroczne DNI CHWAŁY, spotkania naznaczone Bożą obecnością, odważnym uczeniem & głoszeniem Bożego Słowa, przejawami darów Ducha Świętego. Czasem posilenia, wzmocnienia i odświeżenia dla Jego Kościoła. Usługiwać będą pastorzy Larry & Angela Keeton

Larry & Angela Keeton licząc razem ich dorobek służby, czynią to wiernie od ponad 70 lat. Ukończyli RHEMA Bible Training Center w Tulsa, Oklahoma, gdzie Angela była wykładowcą już w latach 80’. Tam też się pobrali i służyli w kościele Rhema Bible Church w pełnym wymiarze, jak i w/w szkole biblijne.

Przez osiemnaście lat mieszkali i służyli jako misjonarze w Czeskiej Republice i Polsce. Założyli i byli pastorami dwóch kościołów, pioniersko otworzyli i nadzorowali pracę ewangelicznego programu telewizyjnego w Polsce oraz założyli dwie szkoły biblijne dla usługujących. Wielu absolwentów tych szkół jest pastorami, lub są dziś zaangażowani w pracę lokalnych kościołów w Europie.

Larry & Angela obecne mieszkają w Tulsa, skąd podróżują na terenie Stanów Zjednoczonych jak i międzynarodowo. Sięgają zarówno do zgubionych, jak i wzmacniają Ciało Chrystusa po przez nauczanie, głoszenie i demonstrowanie Ewangelii w mocy Ducha Świętego. Uczestniczący w ich spotkaniach doświadczają Boga we wspaniały sposób, pośród darów Ducha Świętego, uzdrowień i cudów.

Plan spotkań:

29 kwietnia (sobota) godz.17:00-21:00 Zajazd Szkoły Biblijnej

30 kwietnia (niedziela) godz.10:00 nabożeństwo Kościoła & 25 rocznica Kościała

1 maja (poniedziałek) godz.10:00 & 18:00

2 maja (wtorek) godz.10:00 & 18:00

3 maja (środa) godz 10:00 & 18:00

Miejsce: Kościół Chrześcijański „Słowo Wiary”, ul. Morska 469 Gdynia (posługując się nawigacją GPS należy wpisać adres ul. Leopolda Stokowskiego 2, 81-002 Gdynia).

Podczas spotkań zapewniamy opiekę nad dziećmi w wieku 5 -11. W przypadku przyjazdu z dziećmi, prosimy o zgłoszenie ich ilości oraz wieku na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W żłobku dla matek karmiących/opiekunek możliwość podglądu spotkań Dni Chwały. W kafeterii czeka kawa, herbata, ciasto…, małe co nieco.

Noclegi we własnym zakresie (zapraszamy do obszernej bazy noclegowej on line w Gdyni).

WSTĘP WOLNY (podczas spotkań zbierane będą dobrowolne ofiary).


Transmisja na żywo na YouTube i FB kcsw.