ul. Morska 469 Gdynia - Cisowa, 81-002 Gdynia +48 694460549 kontakt@kcsw.org

DNI CHWAŁY 1 – 3 MAJA 2024

DNI CHWAŁY 1 – 3 MAJA 2024

Zapraszamy na tegoroczne DNI CHWAŁY, spotkania naznaczone Bożą obecnością, odważnym uczeniem & głoszeniem Bożego Słowa, przejawami darów Ducha Świętego. Czasem posilenia, wzmocnienia i odświeżenia dla Jego Kościoła. Usługiwać będą pastorzy Darryl & Francine Reynolds

Pastor Darryl Reynolds przyjął Jezusa w 1974 roku. W 1978 roku został napełniony Duchem Świętym podczas spotkania Biznesmenów Pełnej Ewangelii i krótko po tym odpowiedział na Boże powołanie do służby. W 1978 roku poślubił Francine, swoją miłość jeszcze z szkoły średniej. W 1987 roku wraz z trójką dzieci (Josepf, Jacob oraz Michelle) udali się do Szkoły Biblijnej Rhema w Tulsa, Ok. Mieszkając w Tulsa przyszło na świat ich czwarte dziecko, Jonathan. Po ukończeniu szkoły Rhema w 1989 roku, Derryl przez kolejne cztery lata pracował w służbie brata Hagina w Szkole Biblijnej Rhema. Podczas tych lat Francine & Derryl asystowali w służbie nauczania dla małżeństw w wieku 30 – 39 przy Rhema Bible Church ( ponad 400 osób podczas zajęć każdej niedzieli). W 1993 roku będąc posłusznym Bogu w pragnieniu zaniesienia Słowa & Ducha do zachodnio – północnej części Stanów Zjednoczonych Ameryki, powrócili do Nowego Jorku i przez 11 lat Darryl był pastorem kościoła w Nowym Jorku. Darryl był również przez siedem lat trenerem zespołów piłki nożnej, koszykówki oraz przez dziesięć lat Ligi Baseball.

W lutym 2009 roku Francine & Darryl założyli swoja obecną służbę Triumphant Life Church In Vastal, NY. Kościół stale wzrastał i w 2010 roku zakupili swoją obecną nieruchomość kościoła na 1511 Davis Ave. In Endwell, NY. Wizją pastorów Francine & Darryl jest służenie ludziom w każdym wieku i w każdej kulturze. Kochają Boga, Jego Słowo i poruszenie Ducha Bożego, wiedząc, że z nich wypływa Boża wielka miłość do ludzi. Wierzą, że Bóg powołał ich do przyniesienia przebudzenia w miejscu, w którym żyją i dalej, gdziekolwiek się udają. Darryl & Francine pragną budować kościół dla całych rodzin. Kościół silny w Słowo i pewny w poruszaniu się w manifestacjach Ducha Świętego. Pragnął usługiwać całemu człowiekowi; jego duchowi, duszy i ciału.

Plan spotkań:

27 kwietnia (sobota) godz.17:00-21:00 Zajazd Szkoły Biblijnej

28 kwietnia (niedziela) godz.10:00 nabożeństwo Kościoła 

1 maja (środa) godz.10:00 & 18:00

2 maja (czwartek) godz.10:00 & 18:00

3 maja (piątek) godz 10:00 & 18:00

Miejsce: Kościół Chrześcijański „Słowo Wiary”, ul. Leopolda Stokowskiego 2, 81-002 Gdynia.

Podczas spotkań zapewniamy opiekę nad dziećmi w wieku 5 -11. W przypadku przyjazdu z dziećmi, prosimy o zgłoszenie ich ilości oraz wieku na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W żłobku dla matek karmiących/opiekunek możliwość podglądu spotkań Dni Chwały. W kafeterii czeka kawa, herbata, ciasto…, małe co nieco.

Noclegi we własnym zakresie (zapraszamy do obszernej bazy noclegowej on line w Gdyni).

WSTĘP WOLNY (podczas spotkań zbierane będą dobrowolne ofiary).

4-5 maja pastorzy Darryl & Francine Reynolds będą usługiwać na Dniach Chwały w kościele chrześcijańskim Słowo Wiary w Częstochowie slowowiary.pl


Transmisja na żywo na YouTube