ul. Morska 469 Gdynia - Cisowa, 81-002 Gdynia +48 694460549 kontakt@kcsw.org

Zjazd Szkoły Biblijnej Słowa Wiary | 11.03.2023

Zjazd Szkoły Biblijnej Słowa Wiary 11 marzec sobota. Usługują Pastor Manfred Roth


Temat: Silne i stabilne życie z Żywym Bogiem, czyli jak odnawiać naszą codzienną społeczność z Nim i zaufanie do Niego, oraz nie wpadać w żadne rytuały martwej religii.

Manfred i Katharina Roth są pastorami Kościoła „Biblijne Centrum Wiary” w Schaffhausen, Szwajcaria (www.glaubeszentrum.ch). W latach 1993-1996 ukończyli trzyletnią szkołę biblijną w Berlinie, mieszkają w Schaffhausen i SA rodzicami dwóch synów. Często usługują na konferencjach, seminariach, jaki znani mówcy. Manfred Roth jest pastorem kościoła BCW. W ostatnich latach przetłumaczył wiele książek chrześcijańskich z języka angielskiego na język niemiecki; w tym opublikował tłumaczenie Nowego Testamentu na język niemiecki. Wszystkie publikacje pastora Manfreda są dostępne na stronie FamousWord (www.famousword.ch). Posiada również doktorat z teologii z SBTSU (School of Bible Theology Seminary and University).

Katharina Roth jest wraz z mężem pastorem kościoła BCW, prowadzi w nim również uwielbienie. Przez lata napisała wiele pieśni i wydała cztery płyty. Regularnie głosi i naucza kościołach na Ukrainie. Jest popularnym mówcą konferencyjnym. W 2011 roku wydała książkę „Winogrona z drzewa oliwnego”. Wszystkie publikacje Kathariny można znaleźć na stronie Famoustword (www.famousword.ch) . Posiada również doktorat z teologii z SBTSU (School of Bible Theology Seminary and University.

Transmisja odbedzie sie również na YT


Plan spotkań Szkoły Biblijnej
Spotkania rozpoczynają się w sobotę o godzinie 16:45 od modlitwy & uwielbienia.


1 sesja 17:00 - 17:50
2 sesja 18:00 - 18:50
3 sesja 19:00 - 19:50
4 sesja 20:00 - 20:50

Pomiędzy sesjami przewidziane przerwy 10 min. (zapraszamy do kafeterii)

Płatność za uczestnictwo w Szkole Biblijnej:
Każdorazowo (jeden raz w miesiącu/za jedną sobotę) w dniu zjazdu, 
opłata za uczestnictwo w formie darowizny (gotówką, lub przelewem bankowym z potwierdzonym dow. wpłaty - tytuł: Szkoła Biblijna)
- 30 zł /os
- 40 zł/ wspólnie od małżeństwa

Zapisy i zgłoszenia do Szkoły Biblijnej Słowa Wiary
Na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub podczas pierwszego zjazdu

Dla studentów przewidziana możliwość zamówienia & zakupienia płyty CD (format MP3), z wykładów. 

12 marca godz 10:00 nasz gość usługuje w Kościele Słowa Wiary.