ul. Morska 469 Gdynia - Cisowa, 81-002 Gdynia +48 694460549 kontakt@kcsw.org

Zjazd Szkoły Biblijnej Słowa Wiary |27.04.2024

Zjazd Szkoły Biblijnej Słowa Wiary

Zjazd Szkoły Biblijnej Słowa Wiary 27 kwietnia usługują Darryl & Francine Reynolds


Zapraszamy na kolejny rocznik zjazdów Szkoły Biblijnej Słowa Wiary 2024

 Temat

Pastor Darryl Reynolds przyjął Jezusa w 1974 roku. W 1978 roku został napełniony Duchem Świętym podczas spotkania Biznesmenów Pełnej Ewangelii i krótko po tym odpowiedział na Boże powołanie do służby. W 1978 roku poślubił Francine, swoją miłość jeszcze z szkoły średniej. W 1987 roku wraz z trójką dzieci (Josepf, Jacob oraz Michelle) udali się do Szkoły Biblijnej Rhema w Tulsa, Ok. Mieszkając w Tulsa przyszło na świat ich czwarte dziecko, Jonathan. Po ukończeniu szkoły Rhema w 1989 roku, Derryl przez kolejne cztery lata pracował w służbie brata Hagina w Szkole Biblijnej Rhema. Podczas tych lat Francine & Derryl asystowali w służbie nauczania dla małżeństw w wieku 30 – 39 przy Rhema Bible Church ( ponad 400 osób podczas zajęć każdej niedzieli). W 1993 roku będąc posłusznym Bogu w pragnieniu zaniesienia Słowa & Ducha do zachodnio – północnej części Stanów Zjednoczonych Ameryki, powrócili do Nowego Jorku i przez 11 lat Darryl był pastorem kościoła w Nowym Jorku. Darryl był również przez siedem lat trenerem zespołów piłki nożnej, koszykówki oraz przez dziesięć lat Ligi Baseball.

W lutym 2009 roku Francine & Darryl założyli swoja obecną służbę Triumphant Life Church In Vastal, NY. Kościół stale wzrastał i w 2010 roku zakupili swoją obecną nieruchomość kościoła na 1511 Davis Ave. In Endwell, NY. Wizją pastorów Francine & Darryl jest służenie ludziom w każdym wieku i w każdej kulturze. Kochają Boga, Jego Słowo i poruszenie Ducha Bożego, wiedząc, że z nich wypływa Boża wielka miłość do ludzi. Wierzą, że Bóg powołał ich do przyniesienia przebudzenia w miejscu, w którym żyją i dalej, gdziekolwiek się udają. Darryl & Francine pragną budować kościół dla całych rodzin. Kościół silny w Słowo i pewny w poruszaniu się w manifestacjach Ducha Świętego. Pragnął usługiwać całemu człowiekowi; jego duchowi, duszy i ciału.

Niebawem dalsze informacje dotyczące gości usługujących, jak i terminów zjazdów. Każdy rocznik szkoły biblijnej różni się od poprzedniego, choć większość tematów pozostaje taka samo. Każdy jednak temat co roku jest omawiany przez innego mówce, tym samym w świeży i inspirujący sposób jest na nowo przekazywany słuchaczom. W tym roku szkolnym spodziewamy sie również nowych mówców z Europy i Stanów Zjednoczonych.
Zapowiada się ekscytujący rok zjazdów szkoły Słowa Wiary.
Nie jest to szkoła biblijna "na zaliczenie" raczej "na doładowanie" i zbudowanie: w wierze i w Duchu Świętym
Zapraszamy każdego głodnego i spragnionego Boga, Jego Słowa i przebudzenia w naszym narodzie,.
Do zobaczenia
pastorzy Darek & Asia Mach

.Transmisja odbedzie sie również na YT


Plan spotkań Szkoły Biblijnej
Spotkania rozpoczynają się w sobotę o godzinie 16:45 od modlitwy & uwielbienia.


1 sesja 17:00 - 17:50
2 sesja 18:00 - 18:50
3 sesja 19:00 - 19:50
4 sesja 20:00 - 20:50

Pomiędzy sesjami przewidziane przerwy 10 min. (zapraszamy do kafeterii)

Płatność za uczestnictwo w Szkole Biblijnej:
Każdorazowo (jeden raz w miesiącu/za jedną sobotę) w dniu zjazdu, 
opłata za uczestnictwo w formie darowizny (gotówką, lub przelewem bankowym z potwierdzonym dow. wpłaty - tytuł: Szkoła Biblijna)
- 30 zł /os
- 40 zł/ wspólnie od małżeństwa

Zapisy i zgłoszenia do Szkoły Biblijnej Słowa Wiary
Na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub podczas pierwszego zjazdu

Dla studentów przewidziana możliwość zamówienia & zakupienia płyty CD (format MP3), z wykładów. 

28 kwietnia godz 10:00 nasi goście usługują w Kościele Słowa Wiary